Aborcja i eutanazja – na tym się zarabia

Powszechność aborcji doprowadzi do tego, że wkrótce zabraknie młodych ludzi, od których pracy zależą świadczenia dla emerytów. A wtedy spowoduje to nasilenie presji w kierunku stosowania eutanazji. Błędne koło się zamknie a śmierć będzie pociągała za sobą śmerć.

Aborcja jest złem. Jest złem w każdym możliwym wymiarze. Zabija się człowieka, zabija się uczucia matki, zabija się całe społeczeństwa i narody. Dlaczego się to robi?

Aborcja nie leczy żadnej choroby. Jeśli dziecko skazane na aborcję byłoby chciane, lekarz podtrzymywałby ciążę wszystkimi znanymi metodami. Obecnie występująca epidemia aborcji (np. ponad 1,5 mln rocznie w USA dzieci abortowanych tylko metodami chirurgicznymi) spowodowała zanikanie działalności placówek adopcyjnych.

Oprócz śmierci dziecka aborcja może zagrażać zdrowiu a nawet życiu matki. Jednak dla niektórych grup społecznych, ważniejsze są pieniądze od życia i zdrowia ludzkiego. Lekarze i kliniki chcą zarabiać i zarabiają na zabijaniu: na aborcji i eutanazji. Domagają się prawa do zabijania. Nie ma w tym żadnych szczytnych idei. Jedyne, co jest, to żądza pieniądza i bogactwa na biedzie innych.

hastagi na stronie:

#aborcja referat #aborcja chomikuj #referat o aborcji #eutanazja chomikuj referat #aborcja zarabiaja na zabijaniu #aborcja-referat

Authors

Related posts

Top